SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

AK Partili Heyet Yeşil Yol Çalışmalarını İnceledi

AK Partili Heyet Yeşil Yol Çalışmalarını İnceledi
Bu haber 26 Temmuz 2015 - 12:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çamlıhemşin’de bazı insanların tepki gösterdiği Yeşil Yol güzergahında İncelemelerde bulunuldu.

Ak Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Ak Parti İl Başkanı Muhammed Avcı, Rize il genel meclis başkanı Mehmet Kazancı ve beraberindeki heyet, Çamlıhemşin ilçesinde ziyaretlerde bulunarak, ilçe sınırları içerisindeki yeşil yol güzergahında incelemelerde bulundu.

Çamlıhemşin’e bağlı ve yedi köy’ün ortak kullandığı yayla yolu güzergahı olan, Pimbilona, Boğaz yayla, Koçdüzü ve Büyük yayla güzergahında yerinde inceleme yapıldı.

DOKAP Turizm Master Planı kapsamında 8 ili bir bütün olarak ele alan ve turizm merkezlerini birbirine bağlayacak olan Yeşil Yol Projesi’nin Rize ili sınırlarındaki çalışmaları yakından takip eden heyet, Yayla yollarında inceleme yaparken AK Parti Rize İl Başkanı Muhammet Avcı “Rize turizminin en önemli sıçrama tahtası olacağını düşündüğümüz yeşil yol projesinin önemli güzergahlarından birinde incelemelerde bulunduk. Şuanda Fındıklı, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli ve İkizdere ilçelerimizde çeşitli güzergahlarda çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor. Bu güzergahı da inşallah yeşil yol kapsamına alıp 7 köyün kullandığı ve 4 yaylayı birbirine bağlayan mevcut yolunu iyileştirme çalışmalarını başlatmayı planlıyoruz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA