SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

AK Parti Rize’de Davutoğlu Heyecanı Başladı

AK Parti Rize’de Davutoğlu Heyecanı Başladı
Bu haber 21 Nisan 2015 - 14:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun 28 Nisan Salı günü Rize’de düzenleyeceği miting öncesinde Ak Parti Rize İl Başkanlığı tarafından değerlendirme toplantısı yapıldı.

rize ak parti davutoğlu heyecanı

Toplantıya, Ak Parti Rize Milletvekili ve Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Ak Parti Rize Milletvekili Adayları Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak, Ak Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, ilçe belediye başkanları ve il yürütme kurulu üyeleri katıldı.

MİTİNG ÖNCESİ BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

10 gün içerisinde ikinci büyük organizasyona ev sahipliği yapacak olan Rize Ak Parti Teşkilatı, Rize Öğretmenevi’nde düzenlediği toplantıda milletvekilleri, adaylar ve belediye başkanlarının görüşlerini alarak Rize’den miting öncesi birlik ve beraberlik mesajı verdi.

AVCI, “ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR”

Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, teşkilat olarak bütün güçleriyle çalışmalarına devam ettiklerini ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nu Rize’de dev bir mitingle ağırlayacaklarını ifade ederek, “Teşkilat mensuplarımız üzerlerine düşen görevleri layıkıyla yerine getirmektedir. Sahadaki çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. 28 Nisan Salı günü şehrimizde çoşkulu bir şekilde Genel Başkanımız ve Başbakanımız Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu’nu ağılayacağız. Tüm halkımızı bu demokrasi şölenine davet ediyoruz” dedi.

YAZICI, “RİZE, BÜYÜK BİR COŞKUYLA MİTİNGE HAZIRLANIYOR”

Bir bütün halinde Rize olarak mitinge hazırlandıklarını belirten Ak Parti Rize Milletvekili ve Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, “Rize’deki paydaşlarımızla gerçekleştirmiş olduğumuz bu toplantıda önemli paylaşımlarda bulunduk. Birbirimizin görüşlerini dikkate olarak tam istişare içerisinde Genel Başkanımız ve Başbakanımız’ın mitingine hazırlanıyoruz. 7 Haziran öncesinde büyük bir coşkuyla Rize olarak mitingde olacağız” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA