SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

AK Medya Rize’deki Olayda Hedef Şaşırdı!

AK Medya Rize’deki Olayda Hedef Şaşırdı!
Bu haber 29 Temmuz 2015 - 19:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

yalçın şahin

Yeşil Yol projesine karşı halkı provoke ettiği idda edilen Yalçın Şahin Flash53.com muhabirine yaptığı özel açıklamada Yeşil Yol Karşıtı olmadığını dile getirdi.

Bazı Rize haber siteleinde yer alan ve içerisinde ‘Kavrun Yaylası’nı babasının çiftliğine çevirdiği’ şeklinde çirkin ifadeler yer alan haberler haberin muhattabı Yalçın Şahin tarafından sert bir tepkiyle yalanlandı.

‘Yeşil Yol Projesi’ne’ karşı olmadığını fakat ‘Kavron Yaylası’nda halkın hiçe sayıldığını ve sadece buna tepki gösterdiğini dile getiren Şahin “Benim yayınlanan haberler ile uzaktan yakından alakam yok.  Haberlerde yazan hiç birşey doğru değil. En başta ben Yeşil Yol’a karşı değilim, Kavron Yaylası’ndaki projesine karşıyım” dedi.

“Kavron Yaylası’nı Babasının Çiftliğine Çevirdi’ şeklindeki ifadelere sert tepki gösteren Şahin “Benim üzerimde hiç birşey yok. Sadece babadan kalma bir ev. Kardeşlerimle 1980 Yılı’ndan kalma bir kafeterya ve bu kafeterya da benim üzerime değil” dedi.

Yapılan haberlere anlam veremediğini dile getiren Şahin “Bunu ne amaçla yaptıklarını bende bilmiyorum. Bu Yeşil Yol’da benim ile ilgili birşey değil. Herhangi bir karşıtlığım yok. Kavron Yaylası’nda yaşayan insanların hiçe sayıldığı bir proje var, buna karşıyım” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA