SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’ silahlı saldırı!

Rize’ silahlı saldırı!
Bu haber 08 Haziran 2015 - 23:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Rize Merkez İlçe Eski Yönetim Kurulu üyesi Celal Kabil’in Rize Merkez Yiğitler köyünde bulunan dükkanına dün gece 02.00 saatleri arasında tabanca ile 3 el ateş edildi.
Yapılan silahlı saldırı sonucunda 3 adet merminin Celal Kabil’in dükkanına isabet etti. Celal Kabil’in dükkanıyla birlkte aynı anda bir kahvehane’ye de 3 el ateş edilerek saldırıda bulunulduğu öğrenildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Celal Kabil “08 Haziran sabahı saat 05.00’de aranarak dükanıma tabanca ile ateş edildiğini söylediler.Bunun üzerine dükkana gittiğimde 3 adet merminin dükkanıma isabet ettiğini gördüm. Konu resmi makamlara intikal etmiştir. Kamera kayıtlarında yapılan inceleme sonucunda saldırıyı yapanlar tesbit edilmiştir. Aynı şekilde bir kahvehaneye de saldırı düzenlenmiştir. Benim dükkanım ve kahvehane 7 Haziran seçimlerinde CHP ‘ye ait parti bayraklarının asıldığı iş yerleriydi. Her iki yere de Üç el ateş edilmesinin bir mesaj olduğunu düşünüyorum. Bu tür davranışlar bizleri yolumuzdan çeviremez ” dedi.

-Halk53

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA